ul. Kopernika 21
00-359 Warszawa
napisz do nas
[email protected]
lub zadzwoń +48 22 125 50 68
9:00 - 17:00
od poniedziałku do piątku


Spółki

Oferujemy zakup gotowych spółek, co pozwoli Państwu uniknąć długotrwałego procesu rejestracji i umożliwi rozpoczęcie działalności natychmiast w chwili nabycia spółki. Spółki oferowane przez RKR Finance są spółkami zarejestrowanymi w roku bieżącym jak i w latach uprzednich, posiadającymi historię, jak również takimi które żadnej działalności nie prowadziły. Spółki posiadają komplet dokumentów i są zarejestrowane we właściwych urzędach.

Średnio rejestracja spółki w Polsce trwa od 1 do 8 tygodni. Rozpoczęcie działalności od razu sprawia, że firma może szybciej zacząć generować przychody.

Nasze spółki spełniają wszelkie prawne warunki konieczne dla prowadzenia działalności. Oferujemy spółki nie posiadające żadnej historii gospodarczej, jak i takie które trą historię mają, posiadają obroty, zyski/straty i zapłacone podatki. Wszystkie spółki mają niezbędne dokumenty rejestracyjne, jak KRS, NIP, REGON, VAT/VAT-UE. W ofercie posiadamy zarówno gotowe spółki świeżo zarejestrowane w 2016 r., jak i starsze.

Nasi eksperci pomogą Państwu skompletować wszystkie niezbędne załączniki, zgłoszą zmiany w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz będą monitorować cały proces.

Oferujemy również przejęcie od Państwa spółek, których ze względu na bardzo długi i kosztowny czas likwidacji nie możecie, bądź nie chcecie Państwo utrzymywać i prowadzić. Oferta jest skierowana do podmiotów kończących pewien rozdział działalności, czy też takich które już nie mogą lub nie chcą angażować się w czasochłonne i kosztowne procedury związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa czy też jego likwidacją.

Likwidacja czy upadłość to bardzo czasochłonny i kosztowny proces mający na celu zakończenie działalności podmiotu i ostateczne zlikwidowanie spółki. W związku z tym aby pomóc przedsiębiorcom, którzy z indywidualnych przyczyn nie mogą lub nie chcą w nim uczestniczyć oferujemy prowadzenie likwidacji za przedsiębiorcę lub co bardziej efektywne przejęcie udziałów w spółce i zwolnienie wspólników z dalszego obowiązku prowadzenia spółki i jej spraw.

Jesteśmy zainteresowani również przejęciem spółek zarówno tych z problemami, jak i tych, które nie mają zobowiązań. Pomagamy

Nasi eksperci doradzą Państwu i pomogą skompletować wszystkie niezbędne dokumenty, zgłoszą zmiany w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz będą monitorować cały proces.

W obu przypadkach jesteśmy do Państwa dyspozycji pomożemy rozwiązać problem, doradzimy i zadbamy o to aby nabycie czy też zbycie spółki było wyłącznie dla Państwa korzystnym i bezpiecznym rozwiązaniem.