ul. Kopernika 21
00-359 Warszawa
napisz do nas
[email protected]
lub zadzwoń +48 22 125 50 68
9:00 - 17:00
od poniedziałku do piątku


O nas

RKR Finance powstała na bazie doświadczeń zawodowych jej założycieli i świadczy szeroko rozumiane usługi księgowe, prowadzenie ksiąg rachunkowych, doradztwo finansowo-podatkowe oraz prawne.

Zespół RKR Finance to grupa wyspecjalizowanych pracowników: księgowych, doradców podatkowych, specjalistów w zakresie kadr i płac, prawa pracy i BHP oraz prawnicy z wieloletnim stażem i bogatą wiedzą merytoryczną i praktyczną.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym możemy rozpocząć obsługę Państwa firmy w dowolnym czasie. Procedury wdrożone w naszym biurze zapewniają całkowite bezpieczeństwo powierzonych nam danych. Kompetentny zespół ekspertów podchodzi z dużą odpowiedzialnością do wykonywania wszystkich powierzonych nam zleceń zawsze służy radą i pomocą.

Nasze biuro księgowe nie tylko zapewni Państwu rzetelną informację dotyczącą sytuacji księgowo-kadrowej prowadzonego przedsiębiorstwa, ale także doradzi i wskaże czynniki ryzyka związane z podejmowanymi przez Państwa działaniami, jak również pomoże ułożyć strategię prawno-finansową firmy.

Dzięki naszej działalności możecie mieć Państwo pewność, że rachunkowość firmy będzie prowadzona zgodnie z obowiązującym normami prawnymi. Profesjonalizm, elastyczność, wiedza oraz rzetelność naszego zespołu pomogły nam zdobyć zaufanie przedsiębiorców działających w różnych branżach. Satysfakcję naszych Klientów traktujemy jako najlepszą inwestycję i rekomendację.